LNB Multiconnect

Multiconnet je inovativní systém LNB, který byl navržen k multifeed. Pro nové nebo již existující instalace. Uživatel může zachovat svůj současný stav paraboly, kde využíval jeden LNB konvertor a převést svůj systém do multifeed instalace. V případě nové instalace Multiconnect umožňuje uživateli pořídit si standardní ...

Multiconnet je inovativní systém LNB, který byl navržen k multifeed. Pro nové nebo již existující instalace. Uživatel může zachovat svůj současný stav paraboly, kde využíval jeden LNB konvertor a převést svůj systém do multifeed instalace. V případě nové instalace Multiconnect umožňuje uživateli pořídit si standardní parabolu místo dražších a propracovanějších parabol. Není nutná náhrada staré paraboly. Řešení Multiconnect bere v úvahu všechny aspekty a potřeby spojené s technicky náročnou instalací. Novinka v konstrukci systému spočívá v začlenění mechanismu na zadní straně LNB konvertoru. To umožňuje každému z LNB působit jako konstrukční nosič pro zbytek prvků v systému.

Celý systém využívá LNB s úzkým Feed (hrdlem). Úzké hrdlo na LNB umožní, aby několik LNB konvertorů mohlo být umístěných těsně vedle sebe. Přibližně se jedná o 3°, tím uživateli umožní příjem z družic, které jsou příliš blízko v orbitální pozici a nebyl by možný příjem z těchto družic pomocí LNB se standardním krkem.

Více