HD přijímače SKYLINK READY

V této kategorii najdete licencované přijímače označené značkou Skylink Ready. Jsou optimálním řešením pro bezproblémový dlouhodobý příjem programů Skylinku. Přijímače v této kategorie musí projít testy společnosti Skylink, aby jim byl udělen certifikát Skylink Ready. Přijímače mají v sobě originální čtečku Irdeto, kt...

V této kategorii najdete licencované přijímače označené značkou Skylink Ready. Jsou optimálním řešením pro bezproblémový dlouhodobý příjem programů Skylinku. Přijímače v této kategorie musí projít testy společnosti Skylink, aby jim byl udělen certifikát Skylink Ready. Přijímače mají v sobě originální čtečku Irdeto, která je doporučena pro bezchybné dekódování karet Skylink. Doporučené jsou zákazníkům, kteří využívají satelitní přijímač zejména na sledování programů, jejich občasné nahrávání a nemají zájem o různé rozšířené funkce. Největší výhodou je, že nevyžadují manuální aktualizaci softwaru - jsou bezúdržbové. Největším přínosem je 100% bezproblémové dekódování karet Skylink. Většina takto označených přijímačů má funkce automatického vyhledávání nových stanic v programové nabídce. Mínusem je vyšší cena, která je ovlivněna licenčním poplatkem. Nahrávky nelze z licenčních důvodů přehrávat mimo přístroj a většinu nahrávek je možné přehrát pouze omezenou dobu (cca 2 týdny). To platí pro všechny přístroje označené jako Skylink Ready. Přepínání mezi kanály může být pomalejší než na jiných přijímačích.

Více
 • 2 130,00 Kč
  2 130,00 Kč

  Sunsat S300 HDi je Full HD satelitní přijímač s certifikací Skylink Ready pro rok 2015. Zařízení je vybaveno jedním DVB-S2 tunerem a jednou čtečkou karet Irdeto se SiliconSecure ochranou. Automatické funkce FastScan a AutoDiseqc pro snadnou instalaci a samotný provoz přístroje. Ethernet,...

 • 1 599,00 Kč
  1 599,00 Kč

  Zircon funbox HbbTV je FULL HD satelitní přijímač s podporou HbbTV a certifikátem Skylink Ready. Nabízí automatické dohledávání nových programů z nabídky Skylink prostřednictvím funkce FastScan. Samozřejmostí je EPG, PVR, Timeshift a AutoDiseqc.

 • 2 659,00 Kč
  2 659,00 Kč

  GoSAT GS-7060 HDi je FULL HD satelitní přijímač s certifikátem Skylink Ready r2015. Jeden DVB-S2 satelitní tuner a jedna čtečka karet Irdeto. Automatické dohledávání programů pomocí funkce FastScan. Nahrávání programů na USB, ext. HDD. Další funkce jako EPG,...

 • 1 790,00 Kč
  1 790,00 Kč

  Optibox Zebra Mini SE je satelitní přijímač s FULL HD podporou rozlišení obrazu. Zařízení je vybaveno jedním DVB-S2 tunerem a jednou licencovanou čtečkou karet IRDETO. Podpora funkcí jako Fast Scan a AutoDiseqc pro snadnější instalaci a celkovou obsluhu přijímače.

 • 1 890,00 Kč
  1 890,00 Kč

  Ineos IN3 je FULL HD satelitní přijímač s certifikátem Skylink Ready, který splňuje nejnovější technickou specifikaci (v1.5) a podporu automatických funkcí FastScan pro rychlé vyhledávání programů, AutoDiseqc pro snadnou uživatelskou instalaci. Běžné funkce - elektronický programový průvodce EPG, PVR funkce a teletext jsou samozřejmostí.

 • 1 690,00 Kč
  1 690,00 Kč

  GoSAT GS 7010 HDi představuje Full HD satelitní přijímač s vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Přijímač je certifikován podle poslední specifikace (r2015) Skylink Ready. Zařízení dokáže automaticky vyhledat frekvenci Skylink TP. Přijímač používá špičkový čip Broadcom - Made in USA.

 • 2 989,00 Kč
  2 989,00 Kč

  Samsung EVO-S je FULL HD satelitní přijímač, který vyvinula firma SAMSUNG speciálně pro satelitní platformu Skylink. Přijímač je určen všem novým i stávajícím zákazníkům Skylinku, kteří si pořizují nový HD přijímač, ale zejména těm, kteří chtějí vedle standardního příjmu satelitní televize používat novou službu Skylink Live TV.

 • 1 790,00 Kč
  1 790,00 Kč

  Ineos IN5 je FULL HD satelitní přijímač s certifikátem Skylink Ready, který splňuje nejnovější technickou specifikaci (v1.5) a podporu automatických funkcí FastScan pro rychlé vyhledávání programů, AutoDiseqc pro snadnou uživatelskou instalaci. Běžné funkce - elektronický programový průvodce EPG, PVR funkce a teletext jsou samozřejmostí.

 • 2 990,00 Kč
  2 990,00 Kč

  GS7070PVRi je první 2kanálový přijímač Skylink připravený na trhu. Čtečka Irdeto, 2x DVB-S2, 2x USB 2.0, FastScan, HbbTV, OTT, širokopásmová multimediální podpora a v současnosti je jedním z nejdokonalejších přijímačů s plným HD Skylinkem na trhu. Podporuje FastScan pro Skylink i freeSAT. Umožňuje HbbTV přijímat v 1.5.

 • 1 249,00 Kč
  1 249,00 Kč

  STRONG SRT7502 - je satelitní přijímač s certifikací Skylink Ready. Je vybaven čtečkou karet s kódováním IRDETO, funkcí FastScan - rychlé, automatické ladění programů a aktualizace nejnovějšího software

 • 1 285,00 Kč
  1 285,00 Kč

  Thomson THS815 je FULL HD satelitní přijímač s certifikátem Skylink Ready a automatickým dohledáváním nových programů pomocí funkce FastScan. Snadná instalace s využitím instalačního průvodce a funkce AutoDiseqc. Samozřejmostí jsou funkce jako PVR Ready, EPG průvodce, Teletext a přehrávání multimediálních souborů.

 • 1 500,00 Kč
  1 500,00 Kč

  Synaps ZR 300 je satelitní přijímač s licencovanou čtečkou Irdeto, který je vybaven funkcí FAST SCAN pro inteligentní ladění přijímače.