×

Terestriální přijímač AB Cryptobox 702T

1 199,00 Kč

Příjimač AB Cryptobox 702T se zabudovaným tunerem DVB-T2/C je multimediálním Full HD přijímačem podporujícím nejnovější kodek H.265 HEVC. Je určen pro pozemní i kabelové vysílání.

Programy lze jednoduše nainstalovat, ať už automaticky, nebo manuálně.

Pro připojení externích zdrojů slouží dva USB konektory, prostřednictvím kterých si můžete přehrát multimediální obsah z USB klíčů, nebo nahrávat vybrané stanice.

Příjimač AB Cryptobox 702T je vybaven i vstupy LAN, 1xSCART, 1xHDMI a optickým digitálním audio výstupem.

  • Kód tovaru: AB CR702T
  • EAN: 8588005998604
Počet
SKLADEM - dodání 1 až 2 pracovní dny

Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu:


nebo

Hybridní tuner pro terestriální i kabelové vysílání

AB Cryptobox 702T je multimediální satelitní přijímač, který má zabudovaný hybridní tuner DVB-T2/C (normy DVB-T/ DVB-T2/ DVB-C) určený pro kabelové, ale i terestriální vysílání s podporou nejnovějšího kodeku H.265 HEVC.

Určený pro novější ale i starší televizory

Díky HDMI výstupu můžete sledovat multimediální obsah na novějších televizorech v plné Full HD 1080p kvalitě. V případě, že používáte starší televizor disponuje tento přijímač i SCART výstupem, pro plnohodnotné sledování oblíbených programů.

Další 2 USB výstupy slouží na připojení externích zdrojů, díky kterým si můžete současně nahrávat dva oblíbené programy nebo přehrát multimediální obsah z Vašeho externího zdroje (externí disk, USB a pod.). Přehrává různé formáty: JPEG, BMP, MP3, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, 3GP, DIVX, XVID, MOV, MKV, FLV, MPG, MP4.

K dispozici má i rozhraní ETHERNET na internetové připojení, ale taktéž je možné se připojit na internet i prostřednictvím Wi-Fi dongle, které však není obsahem balení. Podpora DLNA zaručuje sledování fotografií nebo videí i z Vaší sítě.

Jednoduchá instalace programů

Programy si můžete dát jednoduše nainstalovat automaticky, nebo v případě potřeby je možná manuální instalace.

Avšak všechny přijímače zasíláme nakonfigurované s nejnovějším firmwarem a kompletní nabídkou programů, kterou nabízí Skylink.

Funkce EPG a TimeShift

Díky zajímavě zpracovanému elektronickému programovému průvodci můžete vidět aktuální vysílání relací na více programech prostřednictvím přehledné časové osy nebo se jednoduše podívat, co se bude vysílat v průběhu následujících 7 dní.

Ovládání a úprava stanic pomocí smartphonu

Satelitní přijímač AB Cryptobox 702T HD můžete ovládat i prostřednictvím zařízení se systémem Android, kde si v Obchodě Play stáhnete aplikaci na ovládání televizoru - G-Mscreen. Pomocí této aplikace si můžete upravit stanice, prohlížet elektronického programového průvodce, ale také si přenést obraz stanic do Vašeho zařízení.

Zařízení je možné využít i na přehrávání rádií, prohlížení kalendáře nebo si zahrát nějaké hry nebo se podívat na aktuální počasí ve Vašem regionu.

Balení obsahuje satelitní přijímač AB Cryptobox 702T HD, dálkový ovladač, baterie do dálkového ovladače a uživatelský manuál.

Ke stažení

Manuál AB Cryptobox 702T

Manuál AB Cryptobox 702T

Ke stažení (3.25M)
Nejvyšší rozlíšení obrazu:Full HD 1080p
Komprese/kodek:MPEG2/H.265 HEVC
Tuner:
DVB-T2/C
Funkce:TimeShift, PVR, EPG, FastScan
Výstupy:HDMI, SCART, RS232, 2x USB, LAN, S/PDIF
Formáty:JPEG, BMP, GIF, WAV, MP3, AVI, 3GP, DIVX, XVID, MOV, MKV, M2TS, TS, VOB, MPG, MP4, FLV
Barva:černá
Výška (mm):
40
Šířka (mm):
260
Hloubka (mm):
190

Mohlo by vás také zajímat