• Dárek

Satelitní přijímač AB Cryptobox 700 HD

1 490,00 Kč

Nastupující řada AB Cryptobox 700 HD disponuje stejně špičkovou kvalitou i designem jako populární satelitní přijímače AB Cryptobox 6xx.

Digitální satelitní přijímač nabízí multimediální přehrávání dokonce i v kvalitě Full HD 1080p.

Rychlý 1 GHz procesor je novinkou ve srovnání s jeho předchůdcem a podporuje také nejaktuálnější kodek H.265 HEVC.

  • Kód tovaru: AB CR700HD
  • EAN: 8588005998277

Tento balíček obsahuje

Počet
Dodání 1 - 5 pracovních dní

Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu:


nebo

Rychlý multimediální přehrávač, který přehraje více formátů

AB Cryptobox 700 HD patří do nastupující řady populárních přijímačů AB Cryptobox 6xx ve stejně kvalitním designu. Není to jen obyčejný digitální satelitní přijímač, poskytuje i multimediální přehrávání ve Full HD 1080p kvalitě s podporou nejnovějšího kodeku H.265 HEVC.

Rychlost v menu zaručuje rychlý 1 GHz procesor a přehrávač přehraje nejen video formáty, ale i zvukové stopy nebo obrázky typu: MP3,WMA, WAV, M4A, MP4, AAC, APE, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MPEG, MP4, JPEG, BMP, GIF.

Na multifunkčním LED displeji si můžete nastavit, co potřebujete vidět, ať už jde o číslo konkrétního programu nebo aktuální čas. V režimu vypnutí je také možné nastavit jestli chcete mít zobrazený čas nebo vypnutý displej. Pokud by Vám překážela jeho jasná svítivost, můžete si ji taktéž upravit v 5 stupních jasu.

Konektory pro bezproblémové sledování TV

Bezproblémové sledovaní Vám zaručí několik důležitých konektorů, díky kterým je tento satelitní přijímač připravený na vše. V předních dvířkách najdete čtečku karet a jeden USB port, další USB port se nachází na zadní straně přijímače, kde je možné najít i digitální audio výstup, LAN a HDMI výstup pro sledování v plné kvalitě. Výrobci však nezapomněli ani na používání tohoto modelu se staršími televizory, a tak tu můžete najít i výstup pro SCART konektor.

Pro ještě zajímavější sledování televize, je možné streamovat obraz díky aplikaci G-MScreen pro chytré telefony a tablety. Tablet nebo smartphone s operačním systémem Android nebo iOS dokáže přenést živý přenos v HD kvalitě přímo do tohoto zařízení.

Velmi rychlá instalace programů

Funkce FastScan Vám vyhledá SK/CZ programy za velmi krátký čas - přibližně 1 minutu a zvládnou to i méně zkušení uživatelé satelitních přijímačů. Pomocí funkce Auto FastScan automatický doladí už naladěné programy. Tyto programy si můžete seřadit podle vlastního pořadí.

Naše přijímače však posíláme už s nastavenou kompletní nabídkou programů od firmy Skylink a s nainstalovaným nejnovějším firmwarem.

Rozšířené funkce při připojení externího HDD nebo USB

Po připojení velkokapacitního USB zařízení nebo externího HDD disku, satelitní přijímač umožní nahrávat programy a sledovat programy s posunem - funkce TimeShift, kterou si můžete v nastavení nastavit podle požadovaných kritérií.

Kromě těchto funkcí, můžete nalézt aplikaci na sledování videí - YouTube, přehrávač IPTV, kalendář nebo Dailymotion, případně si zahrát některou z nabídky her.

V balení najdete přijímač AB Cryptobox 700HD, balení obsahuje i baterie do dálkového ovládače, jako i samotný dálkový ovladač a uživatelský manuál a HDMI GOLD kabel.

Ke stažení

Manuál AB Cryptobox 700 HD

Ke stažení (1.22M)
Nejvyšší rozlíšení obrazu:Full HD 1080p
Komprese/kodek:MPEG2, MPEG4/H.265 HEVC
Tuner:
DVB-S/S2
Čtečka karet:
univerzální
Funkce:TimeShift, PVR, EPG, FastScan
Výstupy:HDMI, SCART, RS232, 2x USB, LAN, S/PDIF
Formáty:MP3, WMA, WAV, M4A, MP4, AAC, APE, OGG, FLAC, AVI, MKV, TS, TP, TRP, MPG, MPEG, JPEG, BMP, GIF
Barva:černá
Výška (mm):
40
Šířka (mm):
260
Hloubka (mm):
190
5.005.005.005.005.00

Avatar Tomas K.
20.03.2020
Celkový názor:
Spokojnost odporucam
5.005.005.005.005.00

Avatar Jozef K.
19.03.2020
Výhody:
jednoduché nastavenie, ovládanie

Slabiny:
nezistené

Celkový názor:
celkovo spokojn

Zdroj recenzí pochází z nákupního portálu Heureka

Mohlo by vás také zajímat