×

Set Pračka AEG L7FEE48SC + sušička pradla T8DEE48SC

31 290,00 Kč

Sestava pračky L7FEE48SC a sušičky T8DEE48SC od stejného výrobce AEG, je ideální kombinací pro Vaši domácnost. Zatímco doperete a budete se chystat na další várku, můžete mezitím dat sušit již vyprané prádlo.

Při praní dochází k nízké spotřebě energie, protože pračka je zařazena do energetické třídy A+++ a sušička do A++.

Oba spotřebiče pojmou až 8 kg prádla.

U obou spotřebičů narazíte na kvalitní funkce, které šetří energii a vodu. Pro sense u pračky, u sušičky tepelné čerpadlo.

  • Kód tovaru: SETL7FEE48SCT8DEE48SC
  • EAN: 7332543503391
Počet
Dodání 1 až 4 pracovní dny

Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu:


nebo

Správná kombinace každou domácnost

Sestava pračky L7FEE48SC a sušičky T8DEE48SC od stejného výrobce AEG, je ideální kombinací pro Vaši domácnost. Zatímco doperete a budete se chystat na další várku, můžete mezitím dat sušit již vyprané prádlo. Předem plněná pračka AEG L7FEE48SC, která svým vzhledem uspokojí náročné uživatele, je vhodná na praní většího množství prádla (až 8 kg prádla). Zaručuje nízkou spotřebu energie (energetická třída A+++). Mezi výhody patří parní programy, kvůli kterým nemusíte tolik žehlit. Maximální rychlost odstřeďování je 1400 ot./min. 

Málo pokrčené prádlo, vždy svěží a čisté

Funkce, kterými je pračka vybavena, zaručí, aby Vaše prádlo bylo vždy kvalitně vyprané, a tím pádem svěží a čisté.
Pro rychlé osvěžení pokrčeného prádla je ideální parní program. Prádlo je pak vhodné na nošení, anebo uložení do skříně bez žehlení. Funkce ProSteam snižuje pokrčení, a tím i opotřebení vláken, které se ničí žehlením. 
Funkce Rychlé praní je vhodné pro lehce znečištěné prádlo.

Úsporné funkce

Funkce Pro sense podle náplně pračky nastaví spotřebu energie a vody, a tím dojde k úspoře. Další úspornou funkcí je Eco Time Save, která nabízí možnost úsporného praní. Součástí spotřebiče je úsporný motor OKO Invertor, který zaručí výkon nejvyšší kvality bez ohledu na volbu programu.

Vždy jemné prádlo a vhodné do domácností s tvrdší vodou

Technologie Soft Plus zaručí, aby Vaše prádlo bylo vždy jemné. Prádlo budete mít po vyprání vždy měkké, protože aviváž pronikne do všech vláken prádla. Hodí se do domácností, kde je tvrdší voda. Navzdory její tvrdosti bude prádlo jemné a měkké
Lze prat různé druhy materiálů: bavlna, syntetika, jemné prádlo, hedvábí, vlna, funkční prádlo, ložní prádlo, džínovinu a košile.

Dokonalá sušička

Kvalitní sušičky jsou zárukou značky AEG, které se postarají o dokonalé vysušení Vašeho prádla. V moderním provedení sušička AEG AbsoluteCare T8DEE48SC vysuší nejen jemné a vlněné svetry, ale i funkční prádlo. Stejně jako u pračky, kapacita prádla je 8 kg. Využívá nejnovější a nejúčinnější technologie pro dokonalé vysušení Vašeho oblečení. 
Řadíme ji do energetické třídy A++, čímž je zaručena úspora energie.

Inovační technologie

Inovační technologie používané značky AEG jsou neustále v pokroku. Tepelné čerpadlo dokáže ušetřit až 40 % energie, díky technologii SensiDry, která suší prádlo v nízkých teplotách. Teplota odstraní nežádoucí vlhkost a prádlu zůstane struktura, jako při zakoupení.
Technologie AbsoluteCare si poradí s každým typem prádla. Od nejjemnějších materiálu, košil, až po zimní bundy. Výhodou je automatické nastavení teploty, podle druhu materiálu, které se momentálně suší, aniž by ohrozilo kvalitu oblečení po vysušení.
Inteligentní funkce ProSense nastaví vše potřebné k úspěšnému vysušení prádla, délku určí podle hmotnosti oblečení, aniž by poškodila kvalitu prádla. Tímto ušetří spotřebu energie a také čas. Rovněž jako u pračky, lze nastavit funkci odložený start, a navolit si tak čas, který vám bude vyhovovat.

Jednoduché nastavení a čištění filtru

K nastavení sušení slouží prostorný LCD displej. Obsahuje několik programů, jako jsou např. péče o bavlnu/syntetiku, připravené na žehlení, anebo funkce proti pokrčení.
Filtr lze jednoduše rozebrat a vyčistit. Pokud se bude dodržovat pravidelná údržba, tak spotřeba zůstane stejná.

Ke stažení

Návod AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Návod na použitie AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Ke stažení (4.19M)

TŠ AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Technická špecifikácia AEG AbsoluteCare T8DEE48SC

Ke stažení (402.23k)

Návod AEG L7FEE48SC.pdf

Návod na použitie AEG L7FEE48SC.pdf

Ke stažení (1.16M)

TŠ AEG L7FEE48SC

Technickášpecifikácia AEG L7FEE48SC

Ke stažení (392.18k)

Mohlo by vás také zajímat