×

Set Pračka AEG L7FBE48SC + Sušička pradla T8DBE48SC

30 790,00 Kč

Jedná se o sestavu pračky L7FBE48SC a sušičky T8DBE48SC od stejného výrobce AEG. Tento set je ideální kombinací pro Vaší domácnosti, zatímco vyprané prádlo můžete nechat sušit, druhou várku můžete dat vyprat.

Pračka je zařazena do energetické třídy A+++ a sušička A++, čímž je zaručena nízká spotřeba.

Kapacita praní umožní vyprat až 8 kg prádla.

Maximální rychlost odstřeďování je 1400 ot./min.

Oba spotřebiče jsou vybaveny zajímavými funkcemi, které šetří energii, vodu a čas (ProSense a AbsoluteCare).

  • Kód tovaru: SETL7FBE48SCT8DBE48SC
  • EAN: 7332543505036
Počet
Dodání 1 až 4 pracovní dny

Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu:


nebo

Zajímavá kombinace spotřebičů

Jedná se o sestavu pračky L7FBE48SC a sušičky T8DBE48SC od stejného výrobce AEG. Tento set je ideální kombinací pro Vaší domácnosti, zatímco vyprané prádlo můžete nechat sušit, druhou várku můžete dat vyprat. Pračka je zařazena do energetické třídy A+++ a sušička A++, čímž je zaručena nízká spotřeba. Kapacita praní umožní vyprat až 8 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování je 1400 ot./min. Oba spotřebiče jsou vybaveny zajímavými funkcemi, které šetří energii, vodu a čas (ProSense a AbsoluteCare).

Výkonná pračka

Tato výkonná pračka dosahuje vysokého výkonu při každém programu. Parní programy zajistí, aby se pára dostala do nejhlubších vláken, aniž by se prádlo pokrčilo. Prádlo poté stačí lehce vyžehlit a bude měkké, čisté a svěží.

Široký výběr funkcí

Pro nastavení času praní, který Vám vyhovuje (např. když nejste doma, jste v práci nebo chcete prát na levnější noční proud), slouží funkce Odložený start.
Funkce Jemné + rovnoměrně rozmístí aviváž tak, aby Vaše prádlo bylo kvalitně měkké.
Funkce ProSense automaticky zjistí náplň pračky tak, aby bylo o prádlo co nejlépe postarané.
Antialergický program odstraňuje z prádla bakterie, což je veliká výhoda, pokud se v domácnosti vyskytují alergici nebo malé děti.
Funkce ProSteam snižuje pokrčení, a tím i opotřebení vláken, které se ničí žehlením.
Funkce Outdoor šetrně vypere kvalitní sportovní oděv.
Rychlé praní zajistí vyprání lehce znečištěného prádla s kapacitou 3 kg za 20 minut.
O efektivní využití aviváže a pracího prostředku pečuje ProcterGamble.

Vypere různé druhy materiálů

Lze vyprat různé druhy materiálů, aniž by se poškodilo jako např.: bavlna, syntetika, jemné prádlo, hedvábí, vlna, funkční prádlo, ložní prádlo, džínovinu, atd.

Kvalitní sušička

Tato kvalitní sušička je zárukou kvalitně vysušeného oblečení, které si můžete po skončení cyklu obléct přímo na sebe. Umožňuje dokonce sušení i citlivých materiálů, jako jsou svetry z vlny nebo funkční oblečení. Zabudovaný senzor upravuje čas cyklu, dokud nebo prádlo kompletně vysušené s kapacitou až 8 kg prádla.

Žádná vlhkost

Tato kvalitní sušička je zárukou kvalitně vysušeného oblečení, které si můžete po skončení cyklu obléct přímo na sebe anebo uložit do skříně. Sušička má vlastnost pohltit všechnu vlhkost, proto se nemusíte obávat, že byste měli vlhko v domácnosti. Zabudovaný senzor upravuje dobu sušení, dokud prádlo nebude kompletně suché (platí i pro svetry z vlny nebo funkční oblečení). Spotřebič řadíme do energetické třídy A++, což zaručuje nízkou spotřebu energie.

Zajímavé funkce

AbsoluteCare brání, aby se prádlo srazilo, a tím je Vaše prádlo chráněno. Funkce ProSense využívá snímač vlhkosti a teploty k úpravě délky sušení podle kapacity prádla. Sušička je vybavena i dvouvrstvým filtrem, který se dá rozebrat a vyčistit. Pravidelné čištění zaručí provětrávání vzduchu a tím i kvalitu sušení. 
Stejně jako u pračky, lze nastavit funkci Odloženého startu, která Vám umožní nastavit vhodný čas sušení (když jste v práci například).

Ke stažení

Návod AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Návod na použitie AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Ke stažení (7.25M)

TŠ AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Technická špecifikácia AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Ke stažení (401.29k)

TŠ AEG ProSteam L7FBE48SC

Technická špecifikácia AEG ProSteam L7FBE48SC

Ke stažení (369.63k)

Návod AEG ProSteam L7FBE48SC

Návod na použitie AEG ProSteam L7FBE48SC

Ke stažení (1.09M)

Mohlo by vás také zajímat