Ariston SGA X 160 EE - plynový ohřívač vody

14 990,00 Kč

Oblý zásobníkový ohřívač vody Ariston SGA X 160 EE s výkonem 8,5 kW a objemem 155 l je určen pro odběr vody z více míst.

Instalace ohřívače je velmi jednoduchá - není třeba připojení ke zdroji elektrické energie a díky bezpečnostním prvkům je jeho provoz zcela bezproblémový.

Bojler Ariston ušetří náklady za ohřev vody v každé domácnosti.

  • Kód tovaru:
  • EAN: 5414849824737
Počet

Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu:


nebo

Ohřívač vody pro více odběrných míst

Plynový ohřívač vody Ariston SGA X 160 EE oblého tvaru s objemem nádrže až 155 l a výkonem 8,5 kW se používá zejména v domácnostech, ve kterých se nachází více odběrných míst.

Dvouvrstvý smaltovaný vnitřek je chráněn antikorozní magnéziovou anodou.

Díky bezpečnostním prvkům je provoz bojleru zcela bezproblémový. Nízký obsah NOx je vyhovující předepsaným normám ErP 26/09/2018.

Snadná instalace

Ohřívač není nutné zapojovat do elektrické energie a disponuje kompaktními rozměry, což umožňuje jeho snadnou instalaci i obsluhu. Díky nenáročné údržbě je jeho provoz dlouhodobý a bez jakýchkoliv problémů.

Provoz ohřívače

Ohřívač vody Ariston dokáže podat kvalitní výkon i při slabším tlaku vody, což je jeho nezpochybnitelnou výhodou. Pravidelná kontrola magnéziové anody zajistí dlouhodobý, bezproblémový provoz ohřívače.

Testování produktu a dlouhodobý výkon

Výrobce si zakládá na důkladném testování účinnosti, bezpečnosti a kvality svých produktů.

Značka Ariston garantuje kvalitní a dlouhodobý výkon svých produktů a při výrobě používá kvalitní materiály, které jsou maximálně odolné v každé situaci.

ProvedeníPlynovy vertikální
Barva
Bílá
Výška (mm):1450
Šířka (mm):
495
Hloubka (mm):495
Objem (l):155
Výkon: (kW):8,5
Energetická třída:B