×

Ohřívač vody Ariston VELIS EVO PLUS 50

6 699,00 Kč

Provedení elektrického ohřívače Ariston Velis EVO PLUS 50 je v barvě stříbrného kovu. Jeho válcová nádrž má objem 45 l.

Inovační ekonomicky úsporný program ECO EVO a místu šetrná konstrukce s dvojitou nádrží dokáží ušetřit náklady na elektrickou energii, která se sníží až o 14 %.

Aktuální informace o ohřáté teplé vodě můžete zjistit prostřednictvím zabudovaného BLUETECH - LED displeje, který zobrazuje počet možných sprch a také čas, za kolik se ohřeje na další sprchy.

Bojler disponuje funkcí rychlého ohřevu, která ohřeje vodu za 50 minut.

Bojler řadíme do energetické třídy B.

Ariston Velis EVO PLUS 50 je univerzální a instaluje se na stěnu svisle nebo vodorovně, podle potřeby.

  • Kód tovaru: 3626148
  • EAN: 6927828017185
Počet
SKLADEM - dodání 1 až 2 pracovní dny

Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu:


nebo

Úspora energie a času

Prostřednictvím LED displeje - BLUETECH jsou zobrazeny aktuální informace na jaký počet sprch je voda ohřátá a také to, za jak dlouho bude voda ohřátá na další sprchy. Funkce Shower Ready ohřeje vodu v režimu rychlého ohřevu již za 50 minut. Směšování přitékající a již ohřáté vody ve spodní části bojleru zaručuje objemná 45 l dvojitá válcovitá nádrž. Snížení elektrické energie o 14 % zajistí program ECO EVO. Program si taktéž automaticky pamatuje objem využité vody a čas, kdy potřebujete toto množství ohřáté vody.

Inovační design

Ohřívač je možné využívat v bytech, chatách, ubytovnách, rodinných domech, atd. Instalace tohoto bojleru je flexibilní, protože je možnost vodorovné nebo i svislé montáže a jeho plochý design s hloubkou jen 27 cm zapadne do Vaší domácnosti k jakémukoliv vybavení a ušetří tak místo ve Vašem domě.

Bezproblémový provoz a dlouhodobá životnost

Několik funkcí, které zajišťují bezproblémový provoz tohoto produktu i při možných přerušeních dodávky vody a elektřiny má na starost bezpečnostní systém ABS 2.0. Provoz tohoto ohřívače je mimořádně tichý. Smaltové nádrže mají výkon 1,5 kW a zaručují mimořádný výkon a také úsporu energie. Dlouhodobá životnost je především díky titanovému smaltu vysoké kvality a anodové tyče, která nedopustí vznik vodního kamene.

Ke stažení

Návod Ariston Velis EVO PLUS

Ke stažení (7.25M)

Techn. inf. Ariston Velis EVO +

Ke stažení (298.41k)
Provedení:Elektrický - horizontální/vertikální
Barva:
Stříbrná
Výška (mm):776
Šířka (mm):405
Hloubka (mm):270
Objem (l):45
Výkon: (kW):1,5
Energetická třída:B

Mohlo by vás také zajímat