×
  • -10%

Chladnička kombinovaná CANDY CM 3352W

6 889,50 Kč Sleva 10%
Sleva končí za:

Kombinovaná dvoudveřová chladnička Candy CM 3352 W s mrazničkou, která zajišťuje nízkou spotřebu energie (energetická třída A+).

Tichý provoz = maximální hlučnost 40 dB.

Celkový objem činí 252 l.

Chladící část je vybavena ze 4 skleněných poliček, 4 přihrádek ve dveřích chladničky a 1 průhledného šuplíku na skladování ovoce a zeleniny.

Mrazící část je vybavena 3 průhlednými skleněnými úložnými šuplíky.

  • Kód tovaru: 34002417
  • EAN: 8016361954502
Počet
Dodání 1 až 4 pracovní dny

Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu:


nebo

Kombinovaná chladnička s mrazničkou nenaruší Váš komfort

Tahle kombinovaná dvoudveřová chladnička s mrazničkou značky Candy, zaručí tichý provoz, takže nenaruší Váš komfort, pokud máte navíc kuchyň spojenou s obývací místností. Maximální hlučnost nepřesáhne 40 dB. Velkou výhodou je nízká spotřeba energie, protože spadá do energetické třídy A+. Otevírání chladničky je velmi praktické a pohodlné  díky zabudovanému madlu.

Praktické využití prostoru

Dvoudveřová chladnička se skládá z chladící a mrazící části. Chladící část se nachází v horní části a mrazící ve spodní.
Chladnička disponuje čtyřmi skleněnými poličkami z tvrdého skla, které zajišťují velkou nosnost, a proto můžete do nich ukládat různé druhy potravin.
Úložný průhledný box, který se nachází na spodku, je určený pro skladování ovoce a zeleniny a k tomu máte ještě užitečný přehled.
Ve dveřích chladničky jsou umístěné čtyři přihrádky, které jsou určené pro skladování nápojů, vajíček, kompotů, jogurtů a džemů.
Mraznička je vybavena třemi úložnými boxy, ve kterých můžete skladovat různé druhy potravin (od masa až po zeleninu a ovoce).
Chladnička představuje čistý objem 188 l a mraznička 64 l.

Automatické odmrazování

Spotřebič disponuje automatickým odmrazováním, což Vám ušetří čas. Mraznička dokáže zmrazit až 3 kg potravin za 24 hodin. Pokud dojde k výpadku elektrické energie, potraviny zůstanou zmražené po dobu 19 hodin.

Základní vlastnosti

- nízká spotřeba energie

- tichý provoz

- automatické odmrazování

- prostornost

- mechanické ovládání pomocí termostatu

- vyměnitelný závěs dveří

Ke stažení

TŠ Candy CM 3352 W

Technická špecifikácia Candy CM 3352 W

Ke stažení (42.69k)

Návod Candy CM 3352 W

Návod na použitie Candy CM 3352 W

Ke stažení (4.48M)