×

V případě nákupu v hodnotě nad 5000 Kč je doprava zdarma.


Dopravu zdarma při nákupu nad 5000 Kč Vám nabízíme na kompletný sortiment v naší nabídce (všechny spotřebiče, bílou a černou techniku, satelitní techniku, nářadí,.. a mnohé ďalší, denně aktualizované produkty). Vyberte si z ponuky kvalitní satelitní techniky, či bílé a černé techniky za nejlepší ceny a využijte dopravu zdarma až k Vám domů při nákupu v hodnotě nad 5000 Kč. Nákup z pohodlí domova a všechno na jedném místě najdete na našich stránkách.

Akce doručení zdarma nad 5000 Kč platí na všechny typy dopravy. Dopravu zdarma můžete využít na všechny produkty, stačí když suma Vašeho nákupu bude vyšší než 5000 Kč.

Stovky produktů s dopravou zdarma! Kuchynský robot pro babku, vrtačka pro otce, notebook pro vás, pračka nebo sušička, která potěší celou rodinu a mnohé další produkty. Na Pricemarket nakoupíte zařízení pro celou domácnost a najdete zde i praktické dárky pro každou příležitost. Širokou nabídku tvoří malé, velké i vstavané domácí spotřebiče, notebooky, TV a audia a velký výběr dalších elektronických pomocníků.

Využijte nabídku bezplatné dopravy a absolvujte celý nákupní proces klidně v pantoflích. Čím více nakoupíte u nás, tím více ušetříte. Teď Vám už nic nebrání zakoupit si Váš oblíbený produkt za tu nejlepší cenu ještě dnes a neplatit zbytečné poplatky navíc.

Nakupování přes internet je v posledních letech velmi oblíbené. Není se čemu divit, nákupy z pohodlí domova šetří nejen peníze, ale hlavně Váš čas, který můžete namísto nekonečného běhání po obchodech a hledání vysnívaného zboží věnovat sebe nebo rodině. Sporným bodem se často stává doprava, která není vždy cenově výhodná a nákupy se mnohokrát díki poplatkům za ni stávajú o něco méně atraktivní.  To co ušetříte při nákupu online, pak minete právě na nesmyslné poplatky za dopravu. S náma to tak není! Při nákupu nad 5000 Kč můžete poplatky za dopravu hodit za hlavu - doprava je totiž při takovém nákupu u nás úplně zdarma!