[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_column_text]

Preventivní opatření COVID - 19 i v Pricemarketu

I u nás v Pricemarketu jsme zavedli preventivní opatření, které chrání naše pracovníky, ale i zákazníky. Aktuální situace spojená s koronavirem COVID - 19 se dotkla každého z nás, a tak jsme byli nuceni přistoupit k některým preventivním opatřením, se kterými bychom Vás rádi seznámili.

 1. Náš sklad stále funguje a zboží expedujeme
  Naši pracovníci ve skladu pracují a snaží se Vám zboží expedovat v co nejkratším možném čase, ale v důsledku aktuální situace, je třeba počítat se zdržením. Stále můžete využít možnost objednávky přímo k Vám domů. Doprava v rámci Slovenské a České republiky stále funguje. Kurýrské společnosti v obou krajinách doručují zboží. V případě, že bude mít doručení zboží zpoždění, budeme Vás o tom informovat telefonicky nebo e-mailem.
 2. Objednávky budou doručené na Vámi zadanou adresu s mírnými omezeními:
  * u kurýrské společnosti DPD bude možnost platby na dobírku (dočasně) jen platebními kartami. Hotovost nepřijímají.
  * u kurýrské společnosti Geis Cargo všechno probíhá jako doposud, ale může se stát, že zboží bude mít zpoždění a v průběhu několika dní bude také možné u této kurýrské společnosti platit jen kartou. Pokud by tato změna nastala, budeme Vás o ní informovat.
 3. Pracovníci reklamačního oddělení budou nadále vyřizovat Vaše reklamace
  Reklamační oddělení funguje v původním režimu a naši pracovníci se budou snažit vyřídit Vaši objednávku v co nejkratším čase.
 4. Práce z domu
  Provoz naší firmy se nezastavil, avšak i my jsme museli přijmout opatření, kterými chceme chránit zaměstnance. Naši zákazníci se stále mohou kontaktovat s prodejci, kteří je budou informovat o aktuálním stavu jejich objednávky. Prodejci jsou stále ochotní a připravení vykonávat svoji práci nejlépe jak dovedou se 100 procentním nasazením.
  Věříme, že aktuální situace nebude trvat dlouho a my se opět budeme moci vrátit do kanceláří k našim kolegům. Doufáme, že tak jako my, ani Vy nebudete podceňovat situaci a budete chránit sebe a lidi okolo Vás. Hned jak to bude možné, provoz naší firmy bude fungovat ve standardním režimu. O všech změnách Vás budeme včas informovat. Děkujeme za porozumění.
  Tým Pricemarket.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]