×
 • -10%

Kávovar DeLonghi ECAM 22.110 B

7 800,00 Kč
7 020,00 Kč Sleva 10%
Sleva končí za:

Jedná se o automatický kávovar DELONGHI ECAM 22110B, který připraví tu nejlepší kávu pouhým zmáčknutím tlačítka a otočením kolečka.

K dispozici máte i možnost přípravy cappuccina s bohatou pěnou.

Nastavit si můžete také množství vody i kávy.

S tímto kávovarem si můžete připravit i dvě kávy najednou.

Celkový objem nádržky na vodu je 1,8 l.

Příkon je 1450 W.

Velikost zásobníku mlýnku je 250 g.

 • Kód tovaru: ECAM22110B
 • EAN: 8004399325050
Počet

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů (číst)

  Zavřít nebo  

 • Našli jste lepší cenu?
 • Našli jste lepší cenu?

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Automatický kávovar na přípravu jakékoliv kávy

  Tento luxusní, automatický kávovar DELONGHI ECAM 22110B je vhodný na přípravu jakékoliv kávy. K dispozici máte i možnost přípravy cappuccina s bohatou pěnou. Nastavit si můžete množství vody i množství kávy. S tímto kávovarem si můžete připravit i dvě kávy najednou. Do kávovaru můžete použít jak zrnkovou, tak i mletou kávu, podle toho, co Vám vyhovuje víc. Jistě uvítáte i moderní design, který se hodí do každé kuchyně.

  Káva jako z kavárny

  Jestli jste zvyklí pít kávu z kavárny, s tímto automatickým kávovarem si přinesete chuť kavarenské kávy i do Vaší kuchyně. Dokonalou kávu si připravíte pouhým zmáčknutím tlačítka a otočením kolečka. K dispozici máte i možnost nastavení velikosti kávy a jeho následné uložení do paměti spotřebiče. Pomocí otočného kolečka si vyberete intenzitu aroma. Připravit si můžete např. italské espresso nebo lungo. Pokud máte rádi cappuccino, díky trysce na páru si připravíte to nejlahodnější cappuccino. S kávovarem si dokážete připravit i čaj, a tak nemusíte používat rychlovarnou konvici.

  Dokonalé vlastnosti

  Součástí kávovaru je 13-stupňový mlýnek, který je vyrobený z ocele a je určený na zrnkovou kávu. Spotřebič je vybavený zásobníkem, do kterého se vejde 250 g kávy. Součástí tohoto zásobníku je těsnící guma, která zabraňuje úniku i těch nejmenších částeček kávy. Parní tryska se dá vytáhnout, a tak je údržba kávovaru velmi jednoduchá. Kávovar má tlak až 15 barů. Kapacita nádobky na vodu je až 1,8 l. Výhodou je odkládací plocha na šálky.

  Prvotřídní technologie

  Kávovar se při každém vypnutí i zapnutí sám propláchne a dokonce Vás upozorní na to, kdy je zapotřebí ho odvápnit. Na výběr máte z více možností, můžete si nainstalovat vodní filtr, nastavit tvrdost vody nebo úsporu energie. Připravované nápoje jsou ukládány do paměti spotřebiče. Ovládání je velmi jednoduché i pro méně technicky zdatné uživatele.

  Kvalitní funkce

  Součástí je nový termoblok, který dokáže udržet správnou teplotu. K dispozici je i funkce automatického vypnutí. S vypínačem na nulovou spotřebu si můžete nastavit i úsporu energie. Kávovar je celkově velmi jednoduchý na údržbu včetně všech komponentů, kterými disponuje. Mřížku na odkapávání můžete jednoduše vytáhnout a opláchnout.

  Základní vlastnosti

  - automatické vypnutí,

  - úspora energie,

  - jednoduchá údržba,

  - jednoduché ovládání,

  - indikace odvápnění,

  - 13-stupňový mlýnek,

  - kapacita 1,8 l vody,

  - tlak 15 barů,

  - až dvě kávy najednou,

  - součástí je i pěnová tryska,

  - možnost nastavení množství vody i množství kávy.

  Mohlo by vás také zajímat