×

Sušička Electrolux EW8H458BC

13 990,00 Kč

Sušička PerfectCare 800 EW8H458BC značky Electrolux disponuje kapacitou až 8 kg prádla, které můžete vysušit a také nízkou spotřebou energie (energetická třída A++).

Invertorový motor zaručí dlouhou životnost, nízkou hlučnost a hlavně vysoký výkon (lze nastavit extra tichý mód).

Zajistí maximální péči a šetrnost jakémukoli typu prádla.

Spotřebič je vybaven LCD displejem a osvětlením bubnu.

  • Kód tovaru: 916098217
  • EAN: 7332543558117
Počet
Dodání 1 až 4 pracovní dny

Zaregistrujte se nebo se přihlaste ke svému účtu:


nebo

Jednoduché sušení

Sušička PerfectCare 800 EW8H458BC značky Electrolux disponuje kapacitou až 8 kg prádla, které můžete vysušit a také nízkou spotřebou energie (energetická třída A++). Invertorový motor zaručí dlouhou životnost, nízkou hlučnost a hlavně vysoký výkon (lze nastavit extra tichý mód). Zajistí maximální péči a šetrnost jakémukoli typu prádla. Spotřebič je vybaven LCD displejem a osvětlením bubnu.

Pestrá nabídka programů

Spotřebič nabízí mnoho různých programů. Sušit můžete jak klasické programy (syntetika, bavlna, ložní prádlo, deky, hedvábí, džínovinu, vlnu a sport), tak i šetrné programy, které jsou určené na sušení vlny, hedvábí a jemné prádlo. Teplota vody a pohyb bubnu je přizpůsobený danému druhu prádla a jeho kvalita zůstane neporušena.

Různorodé funkce

Funkce SensiCare dokáže automaticky nasnímat vlhkost Vašeho prádla, a na základě toho upraví čas, spotřebu vody a elektrické energie. Vaše prádlo bude kvalitně vysušeno a chráněné před příliš dlouhým sušením.
GentleCare umožňuje sušení při poloviční teplotě, a tak je sušička šetrná k Vašemu prádlu a nedochází k poškození materiálů.
Odložený start, kterým spotřebič disponuje Vám dovolí nadstavit si dobu sušení na čas, který Vám vyhovuje (např. pokud jste v práci, anebo chcete sušit prádlo v noci, kdy je proud levnější).
Funkce DelicateCare zamezuje přílišnému točení bubnu, a tak chrání prádlo před poškozením. Můžete sušit i svetry a funkční prádlo, které je vyrobeno z náročnějších materiálů na sušení.

Základné funkce

- nízká spotřeba energie

- nízká spotřeba vody

- šetří čas a peníze

- osvětlení bubnu

- dlouhá životnost

- nízká hlučnost (extra tichý mód)

- sušení při poloviční teplotě

Ke stažení

TŠ Electrolux EW8H458BC

Technická špecifikácia Electrolux EW8H458BC

Ke stažení (450.56k)

Návod Electrolux EW8H458BC

Návod na používanie Electrolux EW8H458BC

Ke stažení (7.54M)